• DPD = 2,65€ / 39€+ = 0€
  • Tallinna linnas nüüd kiirkuller!
  • Teeme RoheValikut kogu oma südamest :)

B-12 1000mcg + Foolhape, 100tk

10,95 €

Üks vähestest asjadest mida on vaja taimetoitlasel juurde tarbida, kui just ei tarbi taimseid piimasid kuhu on lisatud b12 :)

Vitamiin B-12 (tsüanokobalamiin) on vees lahustuv vitamiin, mis on vajalik terve närvisüsteemi säilitamiseks ning rasvade ja valkude energia tootmiseks. Vitamiin B-12 on hädavajalik ka DNA sünteesiks rakkude jagunemise ajal ja seetõttu on see eriti oluline rakkude, näiteks vererakkude, kiireks paljunemiseks. Lisaks on vitamiini B-12 piisav tarbimine koos foolhappe ja B-6 vitamiiniga oluline homotsüsteiini muundamisel metioniiniks, toetades seeläbi tervet kardiovaskulaarsüsteemi. Kuna B-12 hoitakse maksas, on toiduallikatest selle saamine ainult loomset päritolu (liha ja piimatooted). Seetõttu võib B-12 lisamine olla rangete taimetoitlaste jaoks eriti oluline.

 

Kaubamärk:
Laoseis: 5
Tarneaeg: 0-3 päeva

Soovitatav kasutus
Võtke 1 pastill päevas koos toiduga. Närige pastille või hoidke suus lahustumiseni ja neelake alla.
Muud koostisosad
Fruktoos, mikrokristalne tselluloos, sorbitool, looduslikud maitseained, steariinhape (taimne), magneesiumstearaat (taimne) ja ränidioksiid.

Ei ole valmistatud nisu, gluteeni, soja, piima, muna, kala, koorikloomade ega pähklipuu koostisosadest.

Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Ettevaatust: ainult täiskasvanutele. Konsulteerige arstiga, kui olete rase, imetate, tarvitate ravimeid või kui teil on tervislik seisund. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Kommentaarid

Sarnased tooted