• Tasuta transport alates 39 eurost
  • Sa oled super!
  • 100% Vegan

B12 pastillid 500μg, 60tk

13,89 €

Loe ja imesta! Lõpp kuivadele ja kurkuärritavatele kõvakapslitele! Nüüdsest on meeldivam viis varustada ennast väärtusliku B12-vitamiiniga ja seda isegi suurepärase marjade maitsega!

 

 

 

 

 

Kaubamärk:
Laoseis: 1
Tarneaeg: 0-3 päeva

Maitsvate puuviljadega pastillid maitsevad mitte ainult suurepäraselt nagu magusad metsaviljad, vaid on ka täis hädavajalikku metüülkobalamiini - äärmiselt hõlpsasti imenduv vitamiin B12, mida taimedes harva leidub. B12-vitamiini loomulik puudumine taimedes on eriti oluline puhtalt taimsel dieedil, sest B12 on inimorganismile närvisüsteemi säilitamisel asendamatu. Samuti toetab see meie immuunsüsteemi ja aitab kaasa ka punaste vereliblede moodustumisele.

B12-vitamiini teine meeldiv kõrvaltoime on see, et see toimib nagu looduslik stimulant. Kroonilised hommikused väsimuse hood võivad tegelikult oma päritolu leida puudulikust vitamiinibilansist. Vastupidiselt levinud arvamusele võivad B12-vitamiini puuduse all kannatada mitte ainult veganid! Selline vitamiinipuudus võib tegelikult mõjutada kõiki vanuserühmi, sest ainus otsustav tegur on see, kas seedesüsteem suudab vitamiini hästi omastada või mitte. Kahtluste korral võib aidata ainult B12 täiendav tarbimine kapslite ja tablettide kujul.

Sisaldus 29,6 g (60 tabletti)

KOOSTIS: isomaltuloos, täiteaine, mikrokristalne tselluloos, mannitool, puuviljapulbri graanulid (suhkur, maasikapulber, vaarikapulber, murakapulber, mustikapulber, leedripuu pulber), eraldusained rasvhapete mono- ja diglütseriidid, trikaltsiumfosfaat, hapestav aine sidrun happeline aroom

ALLERGIANÕUDED: Toode ei sisalda laktoosi, gluteeni ega kunstlikke värvaineid.

Soovitatav päevane kogus on: 1 pastill

Toitained tableti kohta: vitamiin B12 500μg *
(* = 20 000% soovitatavast päevasest nõudest vastavalt toitumisalase märgistuse määrusele)

 
Kommentaarid

Sarnased tooted