• LADU TÜHJAKS!
  • VÄGA PALJU SOODUSPAKKUMISI!
  • JÄTKUB KIIREMATELE!

Bambusest hambahari - Erinevad värvid

3,43 € 3,99 €

Harjased on pigem soft kui medium ja sobivad väga hästi kõigile. See on ilus viis, kuidas päeva alustada või süstida endasse enne magamajäämist positiivsust juurde. 

Tee üks kink endale, sõbrale ja keskkonnale ❤️

Kui soovid kindlasti mõnda pildil nähtavat värvi siis palun kirjuta see ostu sooritades kommentaaridesse juurde. (viimane samm enne maksmist) Vastasel juhul lased ennast meeldivalt üllatada sellega, et mis värvi hambaharja saad. 

PS! Enam pole hambaharjadel tekste :)

 

Kaubamärk:
Laoseis: 1
Tarneaeg: 0-3 päeva
  • Keskkonnasõbralik materjal: hambahari on valmistatud 100% taastuvast bambuspuidust. Erinevalt võrreldavatest plasttootetest on need hambaharjad seetõttu kompostitavad. Bambuspuidul on naturaalselt ka antibakteriaalne toime, mis takistab mikroobide levikut hambaharjale. Selle hambaharja jaoks on kasutatud ainult veganmaterjale, mis on taaskasutatavad ja biolagunevad.
  • Ainulaadne suurus ja disain: 17,5 cm suurused bambusest hambaharjad on looduslikud ning taimedest tehtud harjastega, mis sobivad suurepäraselt teie tundlike hammaste kaitsmiseks. Bambusest hambaharja käepide on ergonoomiliselt loodud selleks, et tunda end oma kätes mugavalt nii kuju kui puudutusega.
  • Puhastav toime: vaba BPA-st, plastikuta, parima puhtuse tagamiseks kõrgekvaliteedilise aktiivsöega harjased. Aktiivsöega hambahari omab absorbeerivaid omadusi, mis võimaldavad teil eemaldada rohkem baktereid kui teiste harjadega. Hoidke oma suu terve ja värske, et hambaid ja igemeid puhastada.

 

 

Kommentaarid

Sarnased tooted