• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Classic Plus "Vanilje", SunWarrior, 750g, BIO

34,99 € 39,95 €

Organic Certified Classic Plus põhineb Sunwarriori originaalsel riisivalgul, lisades herneste, chia seemnete, kinoa ja amaranti aminohappeid tasakaalustavat toimet.

 

Kaubamärk:
Laoseis: 4
Tarneaeg: 0-3 päeva

Classic Plus valk on pakitud 5 võimsa supertoiduallikaga. See on õrn seedimisele ja sisaldab palju tugevaid BCAA -sid ja asendamatuid aminohappeid, looduslikke kiudaineid, vitamiine ja mineraalaineid. see valgustatud toitumine sobib suurepäraselt nõudlikule sõdalasele, kes ootab, et valk maitseks nii hämmastavalt, kui tekitab tunde.

OLULISED AMINOHAPPED TOITUMISTIHELISE VALGUGA
Classic_Plus-koostisosad.jpg
Kollane hernes (kääritatud)
Madala kalorsusega, rohkesti kiudaineid sisaldav täielik aminohapete profiilvalk koos märkimisväärse koguse BCAA -dega. Hernese valk aitab ehitada ja säilitada lahja lihasmassi, mis suurendab ainevahetust ja põletab rasva.

Chia seeme
Asteegid kasutasid neid pisikesi toitaineterikkaid supertoite toitumiseks ja kütuseks. Chia seemned sisaldavad nii lahustuvaid kui ka lahustumatuid kiudaineid, vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante ja oomega rasvhappeid.

Pruun riis
Pruun riis pakub täielikke ja tasakaalustatud aminohappeid ning on loomulikult kiudainerikas. Pruun riis on hüpoallergeenne ja õrn teie seedesüsteemile; sellel on ka loomulik rasva põletav toime.

Kinoa
See gluteenivaba teraviljasarnane prebiootiline seeme täiendab Classic Plus valgu aminohapete profiili ning on kasulik ka kogu seedesüsteemi mikrofloora ja loomastiku säilitamisel. Inka tsivilisatsioon hindas kinoat kui usaldusväärset valgu, kiudainete, kaltsiumi, B -vitamiinide ja mineraalide allikat.

Amarant
Iidne maailma põhitoiduaine, mille toitainete profiil on sarnane kinoale ja sama saagikus kui riisil, mistõttu on see jätkusuutlik alternatiiv teistele teradele ja seemnetele. amarant on ka gluteenivaba ja pakub lüsiini, lisades täiusliku täienduse teistele Classic Plus valkudele.

classic-plus-bcaas-image.jpg
4 GRAMMI hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA)
classic-plus-superfoods-image.jpg
VÄRVITUD IGANE SUPERFOOD
klassikaline pluss kiiresti imenduv pilt.jpg
ALKALISEERIMINE JA KIIRE KANNAMINE
klassikaline-pluss-taimepõhine-image.jpg
TAIMEPÕHISED VILJAD EQUIVALENT

Kommentaarid

Sarnased tooted