• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Ashwagandha 450mg, 90tk

13,49 €

Ashwagandha (Withania somnifera) on ravimtaim, mida kasutatakse laialdaselt India traditsioonilises ürdisüsteemis Ayurvedas. Ashwagandhat kasutatakse üldtugevdava vahendina ja "adaptogeenina", mis aitab kehal kohaneda ajutise normaalse stressiga. Lisaks näitavad esialgsed andmed, et ashwagandha toetab tervet immuunsüsteemi.

Eesti keeles nimetatakse seda uimastavaks juustumarjaks ning sellele omistatakse adaptogeenseid ehk organismi stressi eest kaitsvaid omadusi.

Leebe rahustava toimega – võib olla abiks depressiooni, meeleolukõikumiste, närvilisuse ning paanikahäirete puhul. Tarbides õhtuti koos piima või taimse piimaga, toob see rahuliku une.

Aitab taastada füüsilisest pingutusest väsinud keha ning aitab ka stressist, kurnatusest ja ületöötamisest tingitud sugutungi languse korral. Ashwagandha aitab parandada mälu ning ajutegevust. Samuti reguleerib see neeru­pealiste tööd ning stimuleerib hemoglobiini teket. Ajurveeda meditsiinis on seda kasutatud ka selja, liigeste- ja närvivalu puhul ning artriidi korral.

 

Kaubamärk:
Laoseis: 4
Tarneaeg: 0-3 päeva

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Ashwagandha ekstrakt (Withania somnifera) (juur) (min. 2,5% Withanoliide kokku - 11 mg) 450 mg **
**Päevane väärtus ei ole määratud.

Soovitatav kasutus
Võtke 1 kapsel 2 kuni 3 korda päevas.

Muud koostisosad
Riisijahu, hüpromelloos (tselluloosi kapsel) ja steariinhape (taimne allikas).

Ei ole valmistatud pärmi, nisu, gluteeni, soja, piima, muna, kala, koorikloomade ega pähklipuu koostisosadega. Toodetud GMP rajatises, mis töötleb muid neid allergeene sisaldavaid koostisosi.

Hoiatused
Ettevaatust: ainult täiskasvanutele. Ei soovitata rasedatele / imetavatele naistele. Ravimite (eriti kilpnäärmehormoonide) või meditsiinilise seisundi (eriti kilpnäärme- ja seedetraktihaiguste, sealhulgas haavandite) kasutamisel pidage nõu arstiga. See toode võib seedetrakti häirida mõnel tundlikul isikul. Kui teil on pärast selle toote kasutamist seedetraktis ebamugavustunne, lõpetage kasutamine. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Selles tootes võib esineda looduslikke värvivariatsioone.

Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Kommentaarid

Sarnased tooted