• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

DRYK Hernejook "Superior Barista", 1L

2,19 € 2,69 €

RoheValik soovitab ja annab hindeks 10/10!

Lubage endale tutvustada premium kvaliteediga Dryk taimseid piimasid. Tegemist on uue tehnoloogiaga valmistatud kõrgekvaliteediliste piimadega, millel on suurepärane maitse. Dryk piimad on erilised, sest Dryk on üks vaid kahest hernepiimade tootjast terves maailmas, kes kasutavad kolmanda generatsiooni tehnoloogiat jookide valmistamiseks. Piimad valmivad otse hernest ning mitte siirupist. 

 

Meie Herne Barista sobib ideaalselt teie kohvi valmistamiseks - vedelal või aurutatud kujul. Sellel on mõnus küllaldane maitse ja hernevalgu kõrge sisaldus aitab tagada hea täidlase tekstuuri.

 

Hernejoogi Barista sobib ka smuutide valmistamiseks ja kokkamiseks.

 

 

 

Kaubamärk:
Tarneaeg: 0-3 päeva

Dryk-i missioon

Dryk on toodetud Taanis. Firma missioon on toota kõrgekvaliteedilisi taimseid piimajooke, et seeläbi rikastada inimeste toidulaudu justnimelt tervislike ning suurepäraste piimadega, et seejuures julgustada rohkem inimesi proovima maitsvaid taimseid alternatiive.

Huvi taimsete toodete vastu on maailmas aina kasvamas. See ei väljendu pelgalt uute taimsete toodete arendamises vaid samuti aina suuremas huvis muuta oma elustiile tervislikemate ning planeedisõbralikemate valikute suunas. Dryk soovib olla osa sellisest rohelisest “revolutsioonist” ning pakkuda inimestele lahendust, mitte olla osa probleemist. Just seetõttu on firma keskendunud ainult taimsete piimajookide tootmisele - nõnda saame pakkuda parimat kvaliteeti ning mitte oma eetikas järeleandmisi teha.

Dryk soovib justnimelt aidata inimestel iga päev taasavastada meie seotust loodusega!

 

Koostisosad: Vesi, rapsiõli, hernevalk (2,5%), suhkur, happesuse regulaator: kaaliumfosfaat, kaltsiumkarbonaat, gluteenivaba kaeraõli, sool, vitamiinid (D3, riboflaviin ja B12)

Toiteväärtus 100ml kohta:
Energia 176 kJ / 43 kcal
Rasv 3g
millest küllastunud rasvhappeid 0,3 g
Süsivesikud 1,8 g
- millest suhkrud 1,8 g
Valk 2g
Soola 0,2g
D-vitamiin 20% * 1ug
Riboflaviin 15% * 0,21 mg
Vitamiin B12 15% * 0.38ug
Kaltsium 15% * 120mg
* päevasest soovitatud kogusest

Peale avamist säilib külmkapis 5 päeva.

Päritolumaa: Taani

Kommentaarid

Sarnased tooted