• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 10-21
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

DRYK Hernejook, 1L

2,39 € Al. 2,69 €

Peale vähemalt 12 DRYKi piima (mitte 2x kasti) ostukorvi lisamist pane korvi ka 1 kast "DRYK Kaerajook, 6x1L (Karp)" ja kasuta enne maksmist koodi "DRYK" ja saad kolmanda kasti vaid 1.99€ eest!

RoheValik soovitab ja annab hindeks 10/10!

 

Lubage endale tutvustada premium kvaliteediga Dryk taimseid piimasid. Tegemist on uue tehnoloogiaga valmistatud kõrgekvaliteediliste piimadega, millel on suurepärane maitse. Dryk piimad on erilised, sest Dryk on üks vaid kahest hernepiimade tootjast terves maailmas, kes kasutavad kolmanda generatsiooni tehnoloogiat jookide valmistamiseks. Piimad valmivad otse hernest ning mitte siirupist. 

 

Hernejook on valmistatud parimatest hernestest, mis annavad värske, täidlase maitse. Võrreldes teiste taimsete jookidega on hernejoogil madal suhkrusisaldus ja kõrge valgusisaldus.

 

Hernejoogil on oma loomulik koht külmkapis ja hommikusöögilaual ning see sobib suurepäraselt smuutidesse ning omatehtud leiba ja kookidesse. Nautige klaasi külma hernejooki - värskendav kogemus.

19.09.2021

 

Kaubamärk:
Tarneaeg: 0-3 päeva

* Tükk

Dryk-i missioon

Dryk on toodetud Taanis. Firma missioon on toota kõrgekvaliteedilisi taimseid piimajooke, et seeläbi rikastada inimeste toidulaudu justnimelt tervislike ning suurepäraste piimadega, et seejuures julgustada rohkem inimesi proovima maitsvaid taimseid alternatiive.

Huvi taimsete toodete vastu on maailmas aina kasvamas. See ei väljendu pelgalt uute taimsete toodete arendamises vaid samuti aina suuremas huvis muuta oma elustiile tervislikemate ning planeedisõbralikemate valikute suunas. Dryk soovib olla osa sellisest rohelisest “revolutsioonist” ning pakkuda inimestele lahendust, mitte olla osa probleemist. Just seetõttu on firma keskendunud ainult taimsete piimajookide tootmisele - nõnda saame pakkuda parimat kvaliteeti ning mitte oma eetikas järeleandmisi teha.

Dryk soovib justnimelt aidata inimestel iga päev taasavastada meie seotust loodusega!

Kommentaarid

Sarnased tooted