• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

DRYK Kaerajook "Kakao", 1L

2,19 € 2,69 €

RoheValik soovitab ja annab hindeks 10/10!

 

Lubage endale tutvustada premium kvaliteediga Dryk taimseid piimasid. Tegemist on uue tehnoloogiaga valmistatud kõrgekvaliteediliste piimadega, millel on suurepärane maitse. Dryk piimad on erilised, sest Dryk on üks vaid kolmest kaerapiimade tootjast terves maailmas, kes kasutavad kolmanda generatsiooni tehnoloogiat jookide valmistamiseks. Piimad valmivad otse kaeraviljast ning mitte siirupist. 

 

Kaerajoogil on meeldiv maitse, kerge magusus ja meeldiv tekstuur. Saate seda kasutada samamoodi nagu tavaliselt piima.

Ükskõik millise meie kaerasordi valite, on gluteenisisaldus väga madal. Näiteks sisaldab meie kaerajook vähem kui 100 ppm gluteeni (mg / kg toodet), mis vastab sertifikaadile, millel on väga madal gluteenisisaldus.

Kasutage seda hommikusöögina, smuutide valmistamiseks, toiduvalmistamiseks või lihtsalt lihtsalt laheda joogina :)

 

 

Kaubamärk:
Tarneaeg: 0-3 päeva

Dryk-i missioon

Dryk on toodetud Taanis. Firma missioon on toota kõrgekvaliteedilisi taimseid piimajooke, et seeläbi rikastada inimeste toidulaudu justnimelt tervislike ning suurepäraste piimadega, et seejuures julgustada rohkem inimesi proovima maitsvaid taimseid alternatiive.

Huvi taimsete toodete vastu on maailmas aina kasvamas. See ei väljendu pelgalt uute taimsete toodete arendamises vaid samuti aina suuremas huvis muuta oma elustiile tervislikemate ning planeedisõbralikemate valikute suunas. Dryk soovib olla osa sellisest rohelisest “revolutsioonist” ning pakkuda inimestele lahendust, mitte olla osa probleemist. Just seetõttu on firma keskendunud ainult taimsete piimajookide tootmisele - nõnda saame pakkuda parimat kvaliteeti ning mitte oma eetikas järeleandmisi teha.

Dryk soovib justnimelt aidata inimestel iga päev taasavastada meie seotust loodusega!

 

Koostisosad: Kaerapõhi (vesi, kaer 10%), suhkur, kakaopulber 1%, rapsiõli, kandja kaltsiumkarbonaat, kaltsiumfosfaat, sool, lõhna- ja maitseained, vitamiinid (D3, riboflaviin ja B12)

Toiteväärtus 100ml kohta:
Energia 269 kJ / 64 kcal
Rasv 1,3 g
millest küllastunud rasvhappeid 0,2 g
Süsivesikud 11 g
- millest suhkrud 7,1 g
Valk 1,2 g
Soola 0,2 g
D-vitamiin 20% * 1ug
Riboflaviin 15% * 0,21 mg
Vitamiin B12 15% * 0,38ug
Kaltsium 15% * 120mg
* päevasest soovitatud kogusest

Peale avamist säilib külmkapis 5 päeva.

Päritolumaa: Taani

Kommentaarid

Sarnased tooted