• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

DRYK Kaerajook "Superior Barista", 1L

2,19 € 2,69 €

RoheValik soovitab ja annab hindeks 10/10!

Lubage endale tutvustada premium kvaliteediga Dryk taimseid piimasid. Tegemist on uue tehnoloogiaga valmistatud kõrgekvaliteediliste piimadega, millel on suurepärane maitse. Dryk piimad on erilised, sest Dryk on üks vaid kolmest kaerapiimade tootjast terves maailmas, kes kasutavad kolmanda generatsiooni tehnoloogiat jookide valmistamiseks. Piimad valmivad otse kaeraviljast ning mitte siirupist. 

 

Kaerajook Barista on välja töötatud spetsiaalselt kohvi jaoks, nii kodus kui ka professionaalidele. See on kena tekstuuriga ja kaera magus maitse sobib hästi kohvi valmistamiseks. Kaerajoogi Baristat saate aurutada samamoodi, nagu teete oma latte jaoks tavaliselt vahtu. Valmistatud parima kvaliteediga põhjamaisest kaerast. Lisatud sinu tervise jaoks veel vitamiin D, B12, riboflaviin ja kaltsiumit.

 

Soovitame teil proovida meie Kaerajoogi Baristat kohvil, smuutides või toidu valmistamisel.

 

 

Kaubamärk:
Tarneaeg: 0-3 päeva

Dryk-i missioon

Dryk on toodetud Taanis. Firma missioon on toota kõrgekvaliteedilisi taimseid piimajooke, et seeläbi rikastada inimeste toidulaudu justnimelt tervislike ning suurepäraste piimadega, et seejuures julgustada rohkem inimesi proovima maitsvaid taimseid alternatiive.

Huvi taimsete toodete vastu on maailmas aina kasvamas. See ei väljendu pelgalt uute taimsete toodete arendamises vaid samuti aina suuremas huvis muuta oma elustiile tervislikemate ning planeedisõbralikemate valikute suunas. Dryk soovib olla osa sellisest rohelisest “revolutsioonist” ning pakkuda inimestele lahendust, mitte olla osa probleemist. Just seetõttu on firma keskendunud ainult taimsete piimajookide tootmisele - nõnda saame pakkuda parimat kvaliteeti ning mitte oma eetikas järeleandmisi teha.

Dryk soovib justnimelt aidata inimestel iga päev taasavastada meie seotust loodusega!

 

Koostisosad: kaerapõhi (vesi, kaer 10%), rapsiõli, happesuse regulaator: kaaliumfosfaat ja kaltsiumkarbonaat, sool, vitamiinid (D3, riboflaviin ja B12)

Toiteväärtus 100ml kohta:
Energia 256 kJ / 62 kcal
Rasv 2,8g
millest küllastunud rasvhappeid 0,2 g
Süsivesikud 7,8 g
- millest suhkrud 3,5 g
Valk 1g
Soola 0,1 g
D-vitamiin 20% * 1ug
Riboflaviin 15% * 0,21 mg
Vitamiin B12 15% * 0.38ug
Kaltsium 15% * 120mg
Beeta-glükaan 0,4 g
* päevasest soovitatud kogusest

Peale avamist säilib külmkapis 5 päeva.

Päritolumaa: Taani

 
Kommentaarid

Sarnased tooted