• DPD = 2,49€ / 39€+ = 0€
  • Tallinna linnas nüüd kiirkuller või järgmise päeva kuller! (49€+ = 0€)
  • Teeme RoheValikut kogu oma südamest :)

Hapukoore alternatiiv 200g, mahe

4,66 €

Las lehmad chillivad niisama! Soyananda hapukoor on täiesti laktoosivaba. See on suures osas saadud kääritatud sojaubadest ning täiendatud taimeõlide ja -rasvadega. See muudab selle nii peeneks ja seeditavaks. Teised suured eelised on maapähklite, gluteeni ja palmiõli täielik puudumine.

 

Käärimisprotsess muudab hapukoore eriti kergesti seeditavaks ja see, et seda ei pastöriseerita, tähendab, et see on tõesti värske. See muudab selle tavapärasest hapukoorest eristamatuks.

 

 

 

Kaubamärk: Soyana
Laoseis: 8
Tarneaeg: 0-3 päeva

Kääritatud sojaubade tõttu sisaldab Soyananda hapukoor eriti suures koguses oomega-3-rasvhappeid, mis on meie keha jaoks hädavajalikud ja mida organism ise ei tooda. See sisaldab ka väga kvaliteetseid puhtalt taimseid rasvu koos linaõli ja kookosrasvaga.

Soyana on mitu aastakümmet seisnud liha- ja piimatoodetele mõeldud innovaatiliste veganlike alternatiivide eest. Nende toodete head kvaliteeti kinnitab mahepitser ja see tõendab, et kõik kasutatud koostisosad on pärit mahepõllundusest.

KOOSTIS: 76,5% tofut * (vesi, sojaoad EList, piimhappebakterite kultuurid), 23,5% taimeõlisid * (kookosõli *, külmpressitud linaõli) (* kontrollitud orgaanilisest kasvatamisest).

ALLERGIANÕUDED: See toode sisaldab soja.

JAHUTATUD TOOTED! Palun hoidke külmkapis.

Valmistatud ELis.

Kommentaarid

Sarnased tooted