• LADU TÜHJAKS!
  • VÄGA PALJU SOODUSPAKKUMISI!
  • JÄTKUB KIIREMATELE!

Immuunsuse Kilp, SunWarrior, 236.5ml

35,95 €

152,01 €/L

Immuunsuse kilp on looduslik fulviinhappe ja mineraalide kompleks, mis on rikastatud hõbeda ioonidega (50 miljondikosa). See ioonne fulviinhappe kompleks toimib katalüsaatorina, mis viib mineraalid ja hõbeioonid otse rakkudesse.

Hõbeioonid on kelaatitud (seotud ja paremini imenduvad https://www.diyetz.com/et/hangi-mineral-hangi-gidada-bulunur/) vedela valgusega (https://www.rohevalik.ee/et/a/fulviinhape-ja-mineraalide-kompleks-vedel-valgus-946-ml). Fulviinhape transpordib hõbeioonid rakkudesse, mis tugevdab immuunsüsteemi ja pakub tuge patogeenide minimeerimiseks ja hävitamiseks.

 

 

Kaubamärk:
Laoseis: 3
Tarneaeg: 0-3 päeva

Hõbeioonid
Hõbeioonid on väikseimad võimalikud hõbedaosakesed. Need hõbeda aatomid on bakteritsiidsed, tapavad seeni, baktereid, parasiite ja paljusid viirusi. Hõbedat on kasutatud antibiootikumina tuhandeid aastaid ja seda kasutatakse siiani põletusravi korral ning seadmete puhastamiseks ja steriliseerimiseks, mida haiglates ei saa kuumutada.

Fulviinhape
Fulviinhape, mida ei tohi segi ajada foolhappega, on looduslik ühend, mida leidub rikkalikus orgaanilises pinnases. See moodustub siis, kui mikroobid lagundavad orgaanilist ainet. Need mikroobid kallistavad taimede juuri sümbiootilises suhtes, kus taimed kaitsevad neid päikese eest, samal ajal kui bakterid loovad ideaalse transportija mineraalide ja vitamiinide imendumiseks. See protsess rikastab pidevalt pinnasekihti.

Mineraalide jälgimine
Mikroelementide hulka kuuluvad raud, tsink, mangaan, vask, jood, molübdeen ja seleen. Neid on vaja vaid väikestes kogustes, kuid need on siiski olulised hapniku transportimiseks, kasvamiseks, arenguks, parandamiseks, luude terviseks, kõhre moodustumiseks ja rakumembraanide säilitamiseks. Imuunsuse kilp sisaldab üle 60 täiendava mineraali, millest paljudel on palju eeliseid, isegi kui neid ei peeta olulisteks.

Makromineraalid
Imuunsuse kilp sisaldab olulisi makroelemente, nagu kaltsium, magneesium, fosfor, kaalium ja väävel. Imendumise suurendamiseks suspendeeritakse need vedelikus koos fulvohappega.

Kommentaarid

Sarnased tooted