• 100% Vegan
  • Palju sooduspakkumisi!
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Ingverilatte 70g, BIO

6,89 €

Väga kergelt valmistatav tervislik immuunsussüsteemi toetav väejook. 

 

Kaubamärk:
Laoseis: 6
Tarneaeg: 0-3 päeva

Tuhandeid aastaid on ingverit peetud tervikliku ajurveeda teooria üheks olulisemaks taimeks. Juur on alati olnud väga hinnatud ja seda on kasutatud paljude erinevate rakenduste jaoks. Raab Organic Ginger Latte sisaldab esmaklassilises mahekvaliteedis 35% ingveripulbrit ja pakub maitsvat võimalust ingverit oma igapäevasesse dieeti lisada. Kuuma joogina soojendab ingveri latte sind seestpoolt. Seda võib võtta ka külmades puuvilja- või köögiviljamahlades.

See pakend sisaldab 14 portsjonit.

Koostis: 35% ingveripulber *, kookos suhkur *, kookospiimapulber *, 1,3% tseiloni kaneel *, kurkum *, 0,8% kardemon * (* kontrollitud mahepõllundusest)

Soovitatav tarbimine: segage umbes 1 tl (5 g) ingveri latte segu 200 ml kuuma taimepiima (nt riisipiim). Nõuanne: segu maitseb hästi ka külmas apelsinimahlas, kuna ingveri ja apelsini maitsekomponendid täiendavad üksteist suurepäraselt.

Märkus: raseduse ajal võtmine ei ole soovitatav. See on looduslik toode, värv ja maitse võivad aastaajast erineda. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas. Täitmise tase võib tehnilistel põhjustel erineda.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

Kommentaarid

Sarnased tooted