• LADU TÜHJAKS!
  • VÄGA PALJU SOODUSPAKKUMISI!
  • JÄTKUB KIIREMATELE!

K2 pastillid ksülitooliga, Raab, 50tk

10,99 €

¤ Bioaktiivses all-trans vormis nattost
¤ K-vitamiin normaalsete luude säilitamiseks
¤ Õunamaitsega
¤ Suhkruvaba. Magustatud ksülitooliga.

 

Kaubamärk:
Laoseis: 2
Tarneaeg: 0-3 päeva

Raabi vitamiin K2 pastillid sisaldavad vegan bioaktiivseid alltrans kääritamisel saadud vitamiini K2 (menakinoon-7). Natto (fermenteeritud sojaoad) on looduslik K2-vitamiini allikas. Ainult ksülitooliga magustatud pastillidel on armas õunamaitse. K-vitamiin aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja luude normaalse seisundi säilitamisele.

50 pastillit 1,5 g tükk (75 g)
See pakend sisaldab 50 portsjonit.

Koostis: 93% magusaine: ksülitool *, paakumisvastased ained: magneesiumstearaat ja ränidioksiid, kandja: naatriumkarboksümetüültselluloos, hape: sidrunhape, K-vitamiin (maltodekstriin, menakinoon-7 (vitamiin K2)), looduslik aroom (* Soome)

Soovitatav tarbimine: Ime 1 tablett päevas enne või pärast sööki.

Märkus: Hüübimisvastaste ravimite võtmisel peate enne K-vitamiini toidulisandite kasutamist nõu pidama oma arstiga. Liigne tarbimine võib põhjustada lahtistavat toimet. Soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Suur tähtsus on mitmekesisel ja tasakaalustatud toitumisel ning tervislikul eluviisil. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

 

100 g kohta    1 tableti kohta * (NRV)
K2-vitamiin
3533 ug   53 µg (70%)
* soovitatav päevane tarbimine / NRV: toitainete kontrollväärtuste protsent

 

 
Kommentaarid

Sarnased tooted