• 100% Vegan
  • Palju sooduspakkumisi!
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Kurkumi tabletid 300mg, 300tk, mahe

13,90 €

Kurkuma on troopiline mägitaim, mis kuulub ingverite perekond Indias ja Kagu-Aasias. Kurkuma sisaldab loomulikult fütokeemilist ühendit kurkumiini, mis annab taimele merevaiguvärvi tooni. Raab kurkumi tabletid sisaldavad standardiseeritud kurkumiinisisaldusega Curcumat ja standarditud piperiinisisaldusega jahvatatud pipart.

 

 

Kaubamärk:
Laoseis: 3
Tarneaeg: 0-3 päeva

300 tabletti 300 mg, 90 g
See pakend sisaldab 50 portsjonit.

Koostis: 75% kurkumipulber * ¹, maisisiirupipulber *, riisikontsentraat * maapirni pulber *, 1,6% pipart *, paakumisvastased ained: ränidioksiid (* kontrollitud mahepõllundusest; ¹ kurkuma juured Madagaskarilt, Nicaragua (Peruu, India)

Soovitatav tarbimine: Võtke 6 tabletti päevas koos vähese vedelikuga.

Märkus: soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Seda ei soovitata rasedatele, imetavatele emadele ja alla 12-aastastele lastele. Maksa- ja / või sapihaigustega isikud peaksid enne tarvitamist konsulteerima oma arstiga. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

100 g kohta    6 tableti kohta *
Kurkumiin  3890 mg   70 mg
Piperiin   112 mg   2 mg
* soovitatav päevane kogus

Kommentaarid

Sarnased tooted