• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Lacto & Bifido probiootikumid + Agaav, Baobab ja Topinambur, 90tk

26,49 €

¤ Kuus elavat ja hästi uuritud bakteritüve
¤ Agaavi, baobabi ja topinamburiga
¤ Arendus dr Andreas Raabi juhitud uuendusliku uurimisprojekti raames

 

 

Kaubamärk:
Laoseis: 6
Tarneaeg: 0-3 päeva

Raab Bio Lacto + Bifido töötati välja föderaalse majandusministeeriumi rahastatud mitmeaastase innovaatilise uurimisprojekti raames ja see ühendab teaduse looduse parimatega. Ravim sisaldab kuut spetsiaalset bakterikultuuri ja kolme taimset pulbrit agavest, baobabist ja topinamburist. Suure annusega laktobatsillid ja bifidokultuurid (vähemalt 200 miljardit elusat, reprodutseeritavat kultuuri päevases annuses) külmkuivatatakse.

90 kapslit à 470 mg, 42,3 g
See pakend sisaldab 30 portsjonit

Koostis: 35% agaavinuliinipulber *, 28% baobabi viljalihapulber *, 15% topinamburi pulber *, katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, 0,6% piimhappebakterid (Lactobacillus acidophilus La-14, Lactobacillus plantarum Lp-115, Lactobacillus paracasei Lpc -37, Bifidobacterium lactis Bl-04, Bifidobacterium longum Bl-05, Bifidobacterium bifidum Bb-06)
(* kontrollitud mahepõllundusest)

Soovitatav tarbimine: võtke 3 kapslit päevas rohke veega. Antibiootikumravi ajal tuleb Raab Bio Lacto + Bifido't võtta samaaegselt, kuid kaugel pärast antibiootikumide tarbimist.

Märkus: soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Raab Bio Lacto + Bifidot ei tohiks kasutada sellised tarbijarühmad nagu väikelapsed ega nõrgenenud kaitsevõimega inimesed. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas. Täidise tase võib tehnilistel põhjustel erineda.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

 

100 g kohta     3 tableti kohta
piimhappebakterid
14 triljonit CFU*   200 miljardit CFU*
Bioagave inuliinipulber
35 g    0,5 g
Bio baobabi pulber
28 g    0,4 g
Bio topinamburi pulber
15 g   0,2 g

*CFU (Colony Forming Unit) = kolooniaid moodustav üksus

Päritolumaa: Saksamaa

Kommentaarid

Sarnased tooted