• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Looduslik fluoriidivaba hambapasta lastele "Maasikas" 75ml

4,79 €

Isegi lapsepõlves peaksite pöörama tähelepanu heale hambahügieenile, et mitte anda hambakaariesele võimalust. Inglise turuliidrilt KINGFISHER pärit laste hambapasta jaoks kasutatakse ainult looduslikke koostisosi nagu tõelised maasikad. Fluoriidi ei lisata.

Fluoriidid aitavad uuesti hambaemaili mineraliseerida ning muudavad hambad ja hambaemaili kõvaks ja vastupidavaks. Kuid fluoriid võib olla kahjulik ka lastele, kui päevane annus on liiga suur. Maitsva maasikamaitse tõttu meeldib lastele neelata hambapastat ja neelata seeläbi kontrollimatu kogus fluori. Seda riskifaktorit saate vältida fluori sisaldava hambapastaga.

Tagage naastude põhjalik eemaldamine ja regulaarne kasutamine. See hoiab tõhusalt ära kaariese tekke ja toetate piimahambaid.

 

Kaubamärk: Kingfisher
Laoseis: 6
Tarneaeg: 0-3 päeva

Koostisosad vastavalt INCI standardile: kaltsiumkarbonaat (kriit), glütseriin (taimne), vesi (vesi), naatriumlauroüülsarkonsinaat (palmiõli), hüdraatunud ränidioksiid (looduslikult esinev maak), tsellulooskumm (taimne kiud), aroom (maasikas ja muu) looduslikud aroomid), Foeniculum vulgare (apteegitill)

Levitaja:

Kingfisheri looduslik hambapasta, Hall Road, NR4 6DG Norwich, Suurbritannia

Kommentaarid

Sarnased tooted