• 100% Vegan
 • KIIRKULLER Tallinnas E-P 12-20
 • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Looduslik lõhnastatud äädikas "Värske Tsitrus" 450ml

6,50 €

Mulierese sidrunilõhnaline äädikas peseb puhtaks nii pesu, kõikvõimalikud pinnad kui ka natukene südametunnistusest

See 100% looduslik toode on niivõrd universaalne, et seda võib nii muuseas kasutada veel pesu pehmendamiseks, tekstiilesemete värskendamiseks, riiete triikimiseks, katlakivi eemaldamiseks, akende pesemiseks ja umbes-täpselt miljoniks muuks asjaks. Peale selle, et see teeb pesu puhtaks ja värskeks, aitab see hoida ka pesumasina tip-top seisukorras, sest eemaldab katlakivile lisaks ka bakterid ja pesuvahendi jäägid. Kuna toodet ei töödelda kondijahuga, on see ka üks vähestest vegan-äädikatest turul. Raputa enne kasutamist!

 

Kaubamärk:
Laoseis: 16
Tarneaeg: 0-3 päeva

Mulieres lõhnastatud äädikas on 100% looduslikest koostisosadest valmistatud toode, millel on palju kasutusvõimalusi. Kasuta seda näiteks pesu pesemisel kanga pehmendamiseks, tekstiilesemete värskendamiseks, triikimise ajal riietele pihustamiseks või akende pesemiseks ja katlakivi eemaldamiseks. Lisaks värskendab see igal pesukorral ka pesumasinat ning eemaldab sellelt katlakivi, bakterid ja pesuvahendi jäägid. Enne kasutamist raputada!

Kuidas pesu loputada:

Vala 3 korgitäit Mulieres naturaalset äädikat pesumasina loputusaine sahtlisse. Värskendab, pehmendab ja muudab värvid erksamaks. Sobib ka spordiriiete loputamiseks!

Kuidas plekke eemaldada:

Kalla otse plekile ja lase 30 minutit vees liguneda. Seejärel jätka tavapärase pesuga.

Kuidas kasutada koristamisel ja triikimisel:

Lahjenda äädikat veega, vahekorras 1:1 ja vala saadud lahus spreipudelisse. Puhasta sellega aknaid, vannituba ja kööki või piserda triikimise ajal riietele.

Mulieres naturaalse äädika kasulikud omadused:

 • Muudab pesu värvid erksamaks
 • Eemaldab plekke, sobilik riiete leotamiseks enne pesu
 • Eemaldab staatilise elektri
 • Eemaldab pesult puhastusvahendi jäägid
 • Pesu on pehme ja imeliselt värske
 • Looduslik
 • Antiseptiline
 • Eemaldab pesult kollaka tooni, mida põhjustab vee kõrge rauasisaldus
 • Eemaldab pesumasinast katlakivi ja puhastusvahendi jäägid

NB!
Ära kasuta jäätunud ega vitraažakendel. Ära kasuta metalliga kaetud pindadel, näiteks kullatud kraanidel, sest dekoratiivne kiht võib maha tulla. Ära kasuta looduslikul lubjakivil ega marmoril. Kui kahtled, siis kanna toodet esmalt väga väikesele osale kangast või pinnast.

Koostis: <5% lõhnaaineid (segu looduslikest eeterlikest õlidest (tsitraal, tsitronellool, eugenool,geraniool, linalool, limoneen). Sisaldab ka vett ja vegan valget äädikat.

Keskkonnasõbralikkuse huvides pane nõudepesumasin tööle vaid siis, kui see on täis, vali madala temperatuuriga pesutsükkel ja järgi doseerimisjuhiseid. Hoiatus: kasuta toodet ettevaatlikult ja hoia lastele kättesaamatus kohas. Ära hoiusta otsese päikesevalguse käes. Toatemperatuuril kasutamiseks.

ECOCERT Greenlife poolt vastavalt ECOCERT standardile sertifitseeritud looduslik detergent. 100% kõikidest koostisosadest on looduslikku päritolu.

Kuidas pesuäädikaga pesu pesta?

Pesu pesemiseks vala kolm korgitäit Mulierese naturaalset pesuäädikat pesumasina loputusaine sahtlisse. Nii tagad, et pesu tuleb masinast välja värske, pehme ja erksavärvilisena. Pesuäädikas sobib hästi ka spordiriiete ja muude õrnade kangaste pesemiseks!

Kuidas pesuäädikaga plekke eemaldada?

Tülikamate plekkide korral kalla pesuäädikat otse plekile ning lase rõival 30 minutit vees liguneda. Seejärel jätka tavapärase pesuga.

Kuidas pesuäädikaga pindasid puhastada või pesu triikida?

Pesuäädikast saad valmistada käepärase lahuse, kui lahjendad 1 osa äädikat 1 osa veega ning valad saadud lahuse pihustiga pudelisse. Sellega saad puhastada aknaid, vannitoa- või köögipindasid, samuti võid piserdada seda triikimise ajal riietele.

Lõhnastatud äädika sees on: looduslik ja vegan valge äädikas, eeterlikud õlid.

Kommentaarid

Sarnased tooted