• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Luksuslik kookosõli seep "Lavendel" 100g, mahe

6,99 €

*mahedast kookosõlist külmpressimise viisil valmistatud
*ilma sünteetiliste lõhna-, värv- ja säilitusaineteta
*toitev ja niisutav
*rahustava lavendlilõhnaga
*meeldivalt pehme vahuga

 

 

Kaubamärk:
Laoseis: 3
Tarneaeg: 0-3 päeva

Külmpressi teel valmistatud kookosõli seep pehmeks puhastamiseks.
Meie mahe-kookosõli seep on puhtalt taimne seep neitsi kookosõlist. Seda segatakse külmalt vastavalt traditsioonilisele tootmistehnikale. Selle eeterlikest õlidest õitseva lavendli aromaatne lõhn hellitab nahka ja jätab meeldiva lõhna. Kookosõli seep sobib käte ja keha pesemiseks.

Me ei kasuta oma seepide valmistamiseks sünteetilisi lõhna-, värvaine- ja säilitusaineid. Paljud tavalised seebid, eriti vedelseebid, sisaldavad neid ja muid kahjulikke aineid nagu rasvad nafta, silikoonide, stabilisaatorite ja kosmeetiliste värvainete baasil. Need ained ei kahjusta mitte ainult nahka, vaid ka keskkonda.

Toitev nahale.
Meie kookosõli seebilavendel ei ärrita nahka ja tänu oma pehmele lõhnale on see ideaalne kätepesuks. Külmalt segatud kookosõli seep sisaldab kõiki looduslikke rasvu sisaldavaid aineid, sealhulgas väärtuslikku glütseriini. Need eriomadused muudavad selle pehmeks puhastusvahendiks ja toidavad samal ajal nahka, kuna glütseriinil on niiskust reguleeriv toime ja see kaitseb nahka kuivamise eest.


Lisaks sisaldab kookosõli seep nahasõbralikku seebistamata kookosõli, mis toidab nahka alati, kui seda kasutate. Pehme, sile ja kohev vaht puhastab naha põhjalikult ja jätab meeldiva lõhna. Toode ei sisalda sünteetilisi parfüüme, värvaineid ega säilitusaineid.


Kergelt aluselise seebi pH väärtus on 9–10. Nii kookosseep kui ka neitsi kookosõli on tuntud oma antibakteriaalse toime poolest. Kookosõli, mida kasutame seebi valmistamiseks, koosneb enam kui 60% keskmise ahelaga rasvhapetest ja sisaldab 50 g lauriinhapet 100 g kohta.

Kookospähklid - väga väärtuslik tooraine.
Meie luksuslikud seebid on valmistatud väärtusliku kookosõli baasil. Kookospalm, mida nimetatakse ka elupuuks, täidab paljusid eesmärke ja peaaegu kõik taimeosad on mingil moel kasulikud. See on troopikas kõige olulisem kultuur ja sellel on kohalike inimeste jaoks tohutu majanduslik tähtsus. Pealegi on kookospalm selles piirkonnas üks põhitoiduainetest. Valminud kookospähklid on liigitatud toitainerikka funktsionaalse toiduna. Neis on palju kiudaineid, vitamiine, mineraale ja fenooliühendeid. See muudab need ideaalseks meie käsitsi valmistatud külmalt segatud seepide jaoks.

Meie kookosõli seep on vegan ja seda ei ole loomadel testitud. Kookosõli pärineb kontrollitud mahekasvatamisest.

Kommentaarid

Sarnased tooted