• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas E-P 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Muna asendaja, 150g, BIO

4,49 €

Muna, muna, muna mida ma seal näen? Armunud paar! Munavalgest ja munakollasest abielupaar, täiesti vegan ja orgaaniline! Jah see on õige! Sest Terra Vegane Mega Exxiga saate terve muna täielikult asendada. Kuid mitte ainult üks, vaid kuni 20 muna pärineb pakendist Terra Vegane Bio Mega Exx munaasendajatest. Muna asendamiseks on vaja ainult teelusikatäit Mega Exxi pulbrit ja segada see 30 ml veega. Ja teie munake on valmis! Nii et saate jätkata süüa ja küpsetada nii palju veganit kui võimalik!

See on paljulubav hernevalgu, kartulitärklise, jaanikaunakummi ja maniokitärklise kombinatsioon, mis annab sellele Terra Vegan orgaanilise muna alternatiivile selle autentsed omadused.

Teie uut munade asendamise lemmikut saab kasutada kõigis teie lemmikkastmetes, kookides, küpsistes jms. Kõikjal, kus muidu kasutatakse kanamune. Ikka selleks, et tibud saaksid edasi elada. Pannkoogid, kerged a la Hollandaise kastmed või koogipõhjad õnnestuvad kiiresti. Gratineerimiseks, köitmiseks, kobestamiseks, paksendamiseks, küpsetamiseks, küpsetamiseks ja pidustamiseks!

Terra Vegane Mega Exx on veganköögi jaoks väga mitmekülgne universaalne toode, mida pole mitte ainult sõbralik kasutada, vaid veenab ka peen orgaaniline tooraine ja puhtalt taimsed valgud!

 

 

Laoseis: 9
Tarneaeg: 0-3 päeva

KOOSTIS: kartulitärklis *, maniokitärklis *, hernevalk *, maisitärklis *, kergitusaine (kaaliumtartraat, naatriumvesinikkarbonaat), paksendaja: jaanikaunakumm * (* = mahepõllundusest)

Kommentaarid

Sarnased tooted