• 100% Vegan
  • Palju sooduspakkumisi!
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Oatly cuisine, 250ml, BIO

1,99 €

Kuidas oleks maitsva vegan carbonara kastmega või rikkaliku pajaroaga? Oatly cuisinega olete selleks hästi valmis. Selle praktilise kooreasendaja abil saate valmistada ka koorekastmeid, salateid ja magustoite. Võimalus teha ka hõlpsasti suppe, kastmeid või dippe täiustada.

Või tahate või peate lihtsalt kasutama midagi muud kui sojakreem? Siis olete jõudnud õigesse kohta. Kaerapõhine kreem ei sisalda soja, kuid on valmistatud Rootsi mahekaerast. Kaerakreem on piimavaba, sojavaba. Nii et kokkuvõttes mitte ainult taimetoitlaste ja veganitele. Meie arvates on see tõeliselt maitsev vegan alternatiiv kreemile! Seda puhtalt taimset toiduvalmistamis- ja küpsetuskreemi saab hõlpsasti kasutada tavapärase loomse koore asemel. Kreemja, pehme konsistentsiga on soolased ja magusad toidud optimeeritud.

 

 

Kaubamärk: Oatly
Laoseis: 17

Juba märkate, et see veganist pärit alternatiiv kreemist Rootsist sisaldab kõike. Kuid mitte liiga palju, sest see sisaldab ainult 3% küllastunud rasvhappeid :-) Geniaalne kreemja maitsega universaalne toiduvalmistamiseks ja küpsetamiseks. Oatly kooreasendaja on lihtne ja mitmekülgne ning seda ei pea hoidma külmkapis. Meie arvates on see Rootsist pärit orgaanilise koore alternatiiv veganköögi jaoks tõeline vara ja peaks kuuluma igasse sahvrisse.

Miks Oatly toodetes sisalduv palmiõli pole "halb":
Palmiõli on praegu üks väheseid taimeõlisid, mida saab kasutada peaaegu kõigi loomarasva omaduste asendamiseks. Oatly on hästi teadlik palmiõliistanduste küsitava kasvatamise tõsidusest. Õlipalmid on aga taimeõli tootmiseks märkimisväärselt tõhus taim ja seetõttu näeb Oatly neis potentsiaali võidelda maailma nälja vastu. Boikott eesmärgi saavutamise vahendina ei ole nende jaoks seetõttu välistatud. Selleks keskenduvad nad jõupingutused otsesele dialoogile tootjatega. Seetõttu on Oatly ka veel noore ühingu RSPO (= ümarlaud säästva palmiõli jaoks) liige ja osaleb aktiivselt säästvalt kasvatatud palmiõli uute sertifitseerimisvõimaluste väljatöötamises.
Oma palmiõli vajaduste hankimisel on Oatly tootjatega alati tihedas kontaktis ja tagab, et kasutab ainult mahepõllumajanduslikult kasvatatud palmiõli, mis on pärit vastava istanduse juurest.

Kommentaarid

Sarnased tooted