• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 10-21
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Vitamiin K2+B12+Resveratrool kapslid, 60tk

17,69 €

K2-vitamiini saadakse Jaapani traditsioonilisest toidust natto, mis sisaldab sojaubade kääritamisel märkimisväärses koguses MK-7. Seda ühendit kasutab inimorganism hästi ja see annab kehale selle olulise olulise aine! K-vitamiin on teie füüsilise seisundi jaoks oluline, kuna see aitab säilitada luude normaalsust ja normaalset vere hüübimist!

• Saksamaa esmakvaliteediline toodang, mis on välja töötatud ja toodetud range kvaliteedikontrolli all

 

Kaubamärk:
Laoseis: 1
Tarneaeg: 0-3 päeva

Sisaldus 35,9 g (60 kapslit)

Toitained taimekapsli kohta: K2-vitamiin 45 μg (60%) *, vitamiin B12 10 μg (400%) *, Reservatol 10 mg (* = soovitatav päevane vajadus protsentides) vastavalt toitumisalase teabega märgistuse määrusele (μg = mikrogrammid)
Märkus: toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist. Soovitatav päevane annus 1 tablett ei tohi ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTIS: viinamarjaseemne pulber, riisijahu, sõlmede ekstrakt, maltodekstriin, rasvhapete magneesiumisoolad, keskmise ahelaga triglütseriidid, täiteaine: mannitool, menakinoon, metüülkobalamiin

Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ning tervislikke eluviise. Soovitatud päevaannust ei tohi ületada.

Metüülkobalamiin B12-vitamiini jaoks:
see vitamiin on tõeliselt universaalne! See aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele, aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähenemisele, samuti energia normaalsele ainevahetusele, toetab immuunsüsteemi toimimist ja aitab kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile. Samuti toetab see punaste vereliblede moodustumist ja mängib rolli rakkude jagunemises.

Kapslite jaoks kasutati B12 bioloogiliselt aktiivset koensüümi metüülkobalamiini kujul. Seda ei pea inimkeha muundama ja seetõttu pakutakse ainevahetuseks optimaalselt!

Viinamarjaseemnejahu ja sõlmeekstrakt:
Sünteetiliste täiteainete asemel kasutatakse looduslikku viinamarjajahu. Puuviljaekstrakt sisaldab sekundaarset taimset ainet resveratrooli. Selle ühendi moodustab taim infektsioonide ja kahjulike keskkonnamõjude, näiteks UV-kiirguse ja karmide kliimatingimuste eest kaitsmiseks.

Vitamiini K2 - vitamiini B12 - resveratrooli eelised:


• sisaldab natto looduslikku vitamiini K2
• sisaldab metüülkobalamiini - vitamiini B12 bioloogiliselt efektiivset koensüümi vormi
• Autasustatud Saksamaa taimetoitlaste liidu poolt Vegan V sildiga.
• Garanteeritud gluteeni, laktoosi ja loomsete koostisosadeta
• Saksamaa esmakvaliteediline toodang, mis on välja töötatud ja toodetud range kvaliteedikontrolli all
• loodusest; looduse jaoks!

 

 
Kommentaarid

Sarnased tooted