• 100% Vegan
  • Palju sooduspakkumisi!
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Oomega 3 kapslid DHA+EPA, SunWarrior, 60tk

36,95 €

Oleme vahele jätnud krilli / kala ja läinud otse meie taimse vetika Omega-3 DHA + EPA allikale. Seda kasvatatakse jätkusuutlikult ja korjatakse biosaadavate oomega-3, 6, 7 ja 9 rasvhapete jaoks. See sisaldab ka olulisi polaarseid lipiide ja klorofülli.

 

Kaubamärk:
Laoseis: 7
Tarneaeg: 0-3 päeva

Oleme krilli / kala vahele jätnud ja oleme otse oma taimse vetika Omega-3 DHA + EPA juurde jõudnud. Seda kasvatatakse jätkusuutlikult ja korjatakse biosaadavate oomega-3, 6, 7 ja 9 rasvhapete jaoks. See sisaldab ka olulisi polaarseid lipiide ja klorofülli. Need koostisosad aitavad vähendada põletikku ja kardiovaskulaarse puudulikkuse riski. See soodustab tervislikku nägemist, liigeseid ja aju tervist.

Vetikad on jätkusuutlikud, keskkonnasõbralikud ja vastutavad poole maa atmosfääri hapniku eest. Vetikad on ookeani toiduahela esimene lüli, kus fotosüntees muudab vee ja CO2 ülitoiduks ja toitaineterikkaks asendamatute rasvhapete, karotenoidide, valgu, kiudainete ja hapniku biomassi.

DHA ja EPA Omega-3 rasvhapped pakuvad kogu elu eeliseid. Rasedatel naistel soovitatakse võtta oomega-3, mis aitab kaasa lapse visuaalsele ja kognitiivsele arengule. Vajadus oomega-3 järele ei lõpe: vananedes pakuvad DHA ja EPA jätkuvalt suurt hulka tervisele kasulikke omadusi.

Vetikaõli ja AlmegaPL®

Need on saadud otse puhastest vetikatest ja mikrovetikate loodusliku tüve ekstraktist, mis sisaldavad fosfolipiide ja glükolipiide, mis võimaldavad teie kehal omastada rohkem oomega-3 kui krillist või kalaõlist. See õli sisaldab DHA-d, mis moodustab 97% aju oomega-3-rasvadest ja sisaldab loomulikult kõrget EPA-d.

Vetikaõli ja AlmegaPL® kombinatsioon sisaldab kõiki oomega-3 rasvhappeid: EPA, DHA, oomega 3, 6, 7 ja 9.

Koostis: Vetikaõli, oomega rasvhapped, oomega 3 rasvhapped, EPA (eikosapentaeenhape), DHA (dokosaheksaeenhape), oomega 6 rasvhapped, oomega 7 rasvhapped, oomega 9 rasvhapped, polaarsed lipiidid, klorofüll Muud koostisosad: vegan pehme geel ( Maisitärklis, merevetikate ekstrakt, taimne glütseriin, sorbitooli (mais) puhastatud vesi, sidruniõli)

Kommentaarid

Sarnased tooted