• 100% Vegan
  • Palju sooduspakkumisi!
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Puhas Keto, Valgu peptiidid "Troopiline vanilje", Sunwarrior, 48g

2,99 € 3,49 €

72,71 €/Kg 72,71 €/Kg

Perfektne võtta on-the-go! Ühekordne doos kvaliteetset kütust, et minna edasi oma edukat päeva vallutama!

Põletage rasva kütusena

Kookospähkli MCT õli puhas rasv koos fava oavalguga, kääritatud hernevalguga ja kääritatud pruuni riisi valgupeptiididega annab kiire energia ja aitab isusid pidurdada. Oleme lisanud olulisi vitamiine (ilma sünteetikata) ja mineraale, mida meie keha vajab.


Ketoosis viibimine on nüüd puhas ja lihtne!

 

Kaubamärk:
Laoseis: 15
Tarneaeg: 0-3 päeva

Fava Bean

Fava oas on palju kiudaineid ja valke ning see on suurepärane rauaallikas. Loomulikult kasvatab see L-dopat (L-dopamiini). *

Riisi peptiidid

Riisipeptiidid soodustavad raku hüdratsiooni ja taastumist tänu glutamiini ja alaniini kontsentratsioonile. Need väikese ahelaga valgud on paremini imenduvad, nii et keha saab neid kergesti kasutada. Nende biosaadavus toetab tervislikku kaalu ja üldist heaolu.

Hernevalk

Sisaldab hargnenud ahelaga aminohappeid. Hernevalk aitab teil end kauem täisväärtuslikumana tunda, toetab ainevahetust, aitab säilitada tervislikku kehakaalu, soodustab lihaste kasvu ja toetab tervet veresuhkru taset. 

MCT (kookosõli)

Keskmise ahelaga triglütseriidid on väikesed molekulid, mis võimaldavad tungimist rakumembraanidesse kiiresti, ilma et oleks vaja ensüüme imendumiseks. Kookosõli sisaldab 90% küllastunud rasva, mis koosneb kasulikest keskmise ahelaga triglütseriididest (MCT).

Olulised vitamiinid ja mineraalid

Närvisüsteemi ja tervislike punaste vereliblede toetamiseks pakuvad taimsed puhtad keto valgu peptiidid C-vitamiini, kaltsiumi ja rauda.

Aquamin ™

See mitme mineraaliga kompleks on saadud merevetikatest, et toetada luude ja liigeste tervist. *

 
Kommentaarid

Sarnased tooted