• 100% Vegan
  • Palju sooduspakkumisi!
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Shirataki nuudlid, 270g

2,79 €

Täiesti imelised nuudlid!

Terves 270g pakis ainult 21 kalorit kokku!

Nuudlid on madala süsivesikute ja peaaegu 0-kalorsusega läbipaistvad želatiinjad nuudlid konjaci nimelisest jamsist (konjaki juur), mida traditsiooniliselt kasutatakse Jaapani köögis. Täpsemalt sisaldab 100g shirataki nuudleid 8/kcal. Tavalised nisujahu nuudlid võrdluseks sisaldavad 360kcal. Nuudlitel endal maitset peaaegu pole, mistõttu sobivad need eriti hästi erinevatesse kastmetesse, vokkidesse ja suppidesse, mille maitse need suurepäraselt endasse imevad.

 

Laoseis: 24
Tarneaeg: 0-3 päeva

Koostisosad: Vesi, 3% konjaci jahu, kergitusaine: kaltsiumhüdroksiid.

Miks on shirataki nuudlid kasulikud?

Kuna need on praktiliselt süsivesikute ja kalorite vabad, siis aitab nende söömine kaalu langetada.

Enamuse nende koostisest moodustab kiudaine nimega glükomannaan (mida konjaci jamss suures koguses sisaldab). Tänu nii kõrgele kiudainete sisaldusele aitab nende söömine:
* alandada kolesterooli taset ja veresuhkru taset
* soodustab kaalulangust – glükomannaan on väga viskoosne kiudaine ning selle tõttu liiguvad shirataki nuudlid seedekulglas edasi küllalt aeglaselt, hoides pikemalt täiskõhutunnet. Lisaks on glükomannaan ka kasulik prebiootik, mis on organismi seedekulglas elavatele kasulikele bakteritele justkui kütuseks. See aitab neil paremini võidelda põletikega ning edendada immuunsüsteemi toimimist.

Loputa nuudleid enne kasutamist külma veega, keeda 1-2 minutit ja kasuta erinevates roogades. 

Kas teadsid? Shirataki nuudleid kutsutakse inglise keeles ka miracle noodles. Shirataki tähendab tegelikult tõlkes valget koske, mis viitab nuudlite selgele ja läbipaistvale välimusele. 

 
Kommentaarid

Sarnased tooted