• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

SUPERTOIT! Geenius, supertoitude segu 170g, mahe

16,99 €

“Geenius” on leht-, rohu- ja puuviljapulbrite segu loodusliku B12-vitamiini ja C-vitamiiniga, et toetada normaalset kognitiivset ja psühholoogilist funktsiooni...

 

 

Kaubamärk:
Laoseis: 4
Tarneaeg: 0-3 päeva

...See sisaldab klorellat, odraheina, acerolat ja moringat. Vitamiin B12 aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele. C-vitamiin suurendab raua imendumist. C-vitamiin aitab kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile ning väsimuse ja väsimuse vähendamisele. Mastermindi segu sobib ideaalselt jookide rikastamiseks - naudi seda magusate või soolaste smuutide, taimse piima või puu- või köögiviljamahlaga. Pole tähtis, milline on teie praegune vorm ja olud, on Raabi Geenius just teile sobiv supertoidusegu.

See pakend sisaldab 34 portsjonit.

Koostis: hernevalgu pulber *, 26% klorella mikrovetikapulber **, 16% odraheinapulber *, banaanipulber * (banaanipüree *, riisijahu *), 4% moringa lehepulber *, sidrunipulber *, 2% acerola puuvilja pulber * (55% acerola puuviljamahla kontsentraat *, maltodekstriin *) (* kontrollitud mahepõllundusest, ** sertifitseeritud mahepõllumajanduslikust vesiviljelusest)

Soovitatav tarbimine: hakake peameistriks ja võtke päevas umbes 1 kuhjaga teelusikatäis (5 g) supertoidusegu segatuna 250 ml lemmikjoogisse. Rikastage smuutisid, mahlasid, kokteile, suppe või soja-, mandli-, kaera- või riisipiima - võimalusi on lõputult.

Märkus: mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid on väga olulised. Eespool nimetatud positiivsed mõjud algavad vaid 5 g pulbri päevasest tarbimisest. See on looduslik toode, värv ja maitse võivad aastaajast erineda. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas. Täitmise tase võib tehnilistel põhjustel erineda.

Raab kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

 
Kommentaarid

Sarnased tooted