• LADU TÜHJAKS!
  • VÄGA PALJU SOODUSPAKKUMISI!
  • JÄTKUB KIIREMATELE!

Trennibooster EXTREME PUMP "Greip", Ostrovit, 300g

13,92 € 19,89 €

66,30 €/Kg 66,30 €/Kg

Leiad antud Pre-Workouti kuskil Eestis odavamalt? (Meie leidsime oma vahvatelt konkurentidelt seda ainult 18-20€ eest)
Kui ostad siiski meilt siis maksame sulle vahe + 25% erinevusest otse kätte: Info@RoheValik.ee.

Hoolikalt ja täpselt välja töötatud 13 koostisosast koosnev valem võimaldab teil leida piiramatud energiavarud, tõsta füüsilist efektiivsust ja saavutada "lihaspumba" efekt, mida te pole kunagi varem kogenud. Teie treeningute tulevik on OstroVit Pump Extreme. Äärmuslik "pump", äärmuslik stimulatsioon, teie treeningute äärmuslik tase.

FFFFFFFFFFF-YEAHHH!!

 

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 15
Tarneaeg: 0-3 päeva

OstroVit Pump Extreme on kahtlemata täisväärtuslik toidulisand. 13 sünergiliselt teineteist täiendavast elemendist koosnev koostis võimaldab saavutada iga tööka sportlase seatud eesmärgid. Tänu OstroVit Pump Extreme'ile eesmärkide saavutamine pole kunagi olnud nii lihtne. Väljendage ennast ja näidake, mida saate teha!

L-tsitrulliin – see on mittevalguline aminohape, mis osaleb uurea tsüklis. Tsitrulliin suurendab verevoolu läbi veresoonte, suurendab lämmastikoksiidi tootmist ja suurendab treenimisvõimet kõige raskemate treeningute ajal.

Arginiini alfa-ketoglutaraat ja L-arginiin osalevad aktiivselt lämmastikoksiidi tootmises, vähendavad vere viskoossust ja toetavad meie südame-veresoonkonna süsteemi nõuetekohast tööd.

Beeta-alaniin – orgaaniline keemiline ühend, mis sarnaselt tsitrulliiniga kuulub mittevalguliste aminohapete hulka. Selle peamine eesmärk on takistada piimhappe tootmist lihastes, suurendada treeningvõimet ja toota lihastes otseselt karnosiini.

Tauriin – sisaldub ajus, südames, neerudes ja lihaskoes. Vaatamata väikesele kogusele mängib see olulist rolli nende organite õiges töös. See toimib ka ajus neurotransmitterina, rakumembraani stabilisaatorina ja hõlbustab ioonide, nagu kaalium, naatrium, magneesium ja kaltsium, transporti.

Peediekstrakt DER 4:1 – peedimahl võib kaasa aidata kehalise vastupidavustegevuse käigus treenimisvõime suurenemisele. See parandab südame-veresoonkonna ja hingamisteede stabiilsust ning suurendab lämmastikoksiidi sünteesi, mis suurendab verevoolu ja lihaste hapnikuga varustamist.

L-türosiin – see on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub valkude aminohapete rühma. See on väga oluline ühend, mis osaleb selliste oluliste katehhoolamiinide nagu dopamiinid ja epinefriin (adrenaliin) sünteesis. Need on olulised neurotransmitterid, mis on tihedalt korrelatsioonis sobiva türosiini tasemega organismis.

Veevaba kofeiin – aitab kiirendada ainevahetust, stimuleerib, annab energiat, toetab üleliigse rasvkoe vähenemist.

Viinamarjaseemneekstrakt – standardiseeritud 95% proantotsüanidiinide jaoks, sarnaselt gingeroolidele, neil on kõrge reaktiivsus teie immuunsüsteemile, vähendatakse põletikke organismis ja on tugev kalduvus detoksikatsioonile.

Musta pipra puuviljaekstrakt – standardiseeritud 95% piperiini jaoks, parandab seedimist ja suurendab verevarustust, mille tulemuseks on teie organite verevarustuse paranemine, mis aitab neil paremini töötada.

Omadused:
Võimaldab saavutada ekstreemse lihaspumba (lämmastikoksiid)
Suurenenud treeningute efektiivsus ja sobivus
Maksimaalne stimulatsioon treeningute ajal
Toetus rasvavaba kehakaalu kujundamisel
Väsimuse vähendamine treeningu ajal
Rohkem jõudu -> suurem pühendumus -> suurem lihasmass
Sisaldab kofeiini; ei soovitata lastele ja rasedatele (kofeiini sisaldus on 200 mg portsjoni kohta).

Koostisained
L-tsitrulliinmalaat, L-arginiini alfa-ketoglutaraat, L-arginiin, beeta-alaniin, tauriin, peedijuure ekstrakt (Beta vulgaris L.) DER 4:1, sidrunhappe magneesiumisoolad (magneesium), L-türosiin, veevaba kofeiin, viinamarjaseemne ekstrakt (Vitis vinferaL.) - 95% proantotsüaniidid, lõhna- ja maitseaine, L-askorbiinhape (C-vitamiin), magusaine: sukraloos; paakumisvastane aine: ränidioksiid; magusaine: atsesulfaam K; musta pipra puuviljaekstrakt (Piper nigrum L.) - 95% piperiin, püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave
Toote netokaal: 300 g
Portsjonid konteineri kohta: 30
Portsjoni suurus: 10 g
Kulbi suurus: 6,6 g
Toimeained 100 g kohta 10 g (1 portsjon) % RI*
Tsitrulliinmalaat 35 000 mg 3 500 mg -
- millest L-tsütrulliin 22 750 mg 2 275 mg -
L-arginiini alfa-ketoglutaraat 16 314 mg 1 631 mg -
- millest L-arginiin 10 604 mg 1 060 mg -
L-arginiin 15 000 mg 1 500 mg -
Beeta-alaniin 8 000 mg 800 mg -
Tauriin 5000 mg 500 mg -
Punapeedi ekstrakt DER 4:1 5 000 mg 500 mg -
L-türosiin 3000 mg 300 mg -
Veevaba kofeiin 2000 mg 200 mg -
Viinamarjaseemne ekstrakt 1 500 mg 150 mg -
- millest PAC (95%) 1 425 mg 142,5 mg -
Musta pipra puuviljaekstrakt 105,5 mg 10,55 mg -
- millest piperiin (95%) 100 mg 10 mg -
C-vitamiin 800 mg 80 mg 100
Magneesium 580 mg 58 mg 15
B6-vitamiin 14 mg 1,4 mg 100

*RI- võrdluskogus

Kommentaarid

Sarnased tooted