• 100% Vegan
  • KIIRKULLER Tallinnas I-VII 12-20
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Trinero kapslid, 60tk

89,00 €

TRINERO pakub kehale võimet rakkude tasandil imada ja manustada toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale. TRINERO aitab hoida teie keha terve ja tasakaalus, eemaldades kehast vabad radikaalid, raskemetallid, keskkonnamürgid, surnud rakud ja viirused.

TRINERO sisaldab kanepiteed, mis on kasvatatud ELi sertifitseeritud seemnetest ilma pestitsiidideta.


TRINEROt ei ole ekstraheeritud, eraldatud, sünteesitud ning see on ilma lahustijääkideta ja täiesti orgaaniline. Tootele on lisatud kogu taime pulber koos seemnete, kiudainete ja lehtedega.


Lisaks sisaldab toode ka HUFULAC®-i(Black Stuff), mis on kase- ja musta pässiku ekstrakt ning, mis sisaldab 25% humiinhapet ja 75% fulviinhapet.

Loe lähemalt RoheValiku blogist: Soolestiku tervis mõjutab meie tuju rohkem kui me arvatagi oskame

 

Kaubamärk: Black Stuff
Laoseis: 7
Tarneaeg: 0-3 päeva

 

Miks mul on seda vaja ja mida see mulle teeb?

Meie kehas olev endokannabinoidi süsteem on üldjuhul keskkonna mõjutustel kannabinoidi varudest üsna tühi. See põhjustab keha infovahetuse halvenemise. Keha suudab kanepi taimes olevaid fütokannabinoide kasutada keha endokannabinoidi süsteemis.

Kanepitaim sisaldab kannabinoide, mis aitavad meie kehal tuvastada probleemid ja tagada õige informatsiooni liikumist aju ja erinevate kehaosade vahel. Siis saab keha aru, milline kehaosa tahab rohkem tähelepanu saada. Black Stuff aga toetub kanepitaime toimeainetelt saadud infole ja viib vajalikud toitained probleemi keskmesse, et keha saaks end ise parandama asuda. Kuna Black Stuff aitab mineraale vitamiine ja muid aineid kehal imendada, siis tõenäoliselt on Trinero kõige parema imendumisega kannabinoide sisaldav toode.


Mis kasu ma Trinero tarbimisest saan?


Trinero avastab kehas probleemid, mis on mingi tasakaalutuse tõttu tekkinud ja seejärel asub neid parandama.

Trinero soodustab head und, mis on tugevasti seotud psüühika ja närvisüsteemiga. See viib rahulikuma meeleni ning ennetab igapäevast stressi. Samuti tagab see keha normaalse funktsioneerimise ja parema valmisoleku haigustega võitlemiseks või nende ennetamiseks.

Millal on mõistlikum võtta Black Stuffi asemel Trinerot?

Trinero kasutamisel võib leida leevendust ärevusele, unetusele liigesevaludele ja paljule muule, kuna teadlased on kindlaks teinud, et endokannabinoidi süsteem reguleerib und, tuju, söögiisu, mälu ja viljakust ning osaleb ilmselt ka muudes funktsioonides (seedimine, ainevahetus, valu tajumine, põletik, stress, koordinatsioon, lihaste areng, luude kasvamine, südame-veresoonkonna, maksa ja närvisüsteemi töö.

Koostisosad: Polüfenoolid, fulviinhape, humiinhape, kanepitee.

Soovituslik kasutamine: Soovitame 1 kapsel (0.3g) päevas, hoolimata sellest, kas soovite parandada mõnda terviseprobleemi või soovite lihtsalt organismi tervena hoida. Suuremat annust pole vaja, kuna keha lihtsalt ei tarbi rohkem kui vaja.

60 kapslist jätkub kaheks kuuks.

Hoiatused: TRINERO toode ei sobi rasedatele, imetavatele emadele, antidepressandi kasutajatele ja südameprobleemidega inimestele.

Tootjariik: Eesti

Kommentaarid

Sarnased tooted