• 100% Vegan
  • Palju sooduspakkumisi!
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Üllatusbox! Tasuta transport!

Al. 14,99 €

PS! Kirjuta kommentaaridesse, kuhu masinasse soovid pakki saada:)

Midagi väga erilist - RoheValiku 100% JULMUSEVABA üllatusbox! 

Igas karbis sisalduvad erinevad tooted - mitte ükski box ei ole samasugune, nii et vahva üllatus on garanteeritud! Suurepärane viis sõpra üllatada või ise aeg-ajalt uusi vägevaid tooteid avastada, mida ehk ise kohe tellida ei oskaks. Aeg-ajalt lisame karpidesse ka tooteid, mida koduleheküljel isegi üleval ei ole. 

Üllatusboxidel kehtib tasuta transport üle Eesti!

Arvestame kindlasti ka sinu erisoovidega, nii et soovi korral kirjuta tellides kommentaaridesse juurde, et millist karpi soovid. Variandid on näiteks: magus soolane tervislik vegan starter suhkruvaba gluteenivaba SUPER RANDOM  - või lase meil endal loovus käiku lasta ning sind üllatada!

 

Valides suurus XXXL sisaldab sinu Üllatusbox soovi korral lisaks RoheValiku toodetele ka vahvat kogemust. (näiteks öö kahele taimse õhtusöögimaterjaliga kaunis luksuskorteris või privaatne Shop&Dine kogemus meie poes.) Võtame sinuga eraldi ühendust, et just sinule parim lahendus leida! 

 

Kaubamärk:
Tarneaeg: 0-3 päeva

* Kogus

Kui soovid Üllatusboxi mitmele erinevale inimesele korraga saata, lisa korvi mitu karpi ja kirjuta meile kommentaaridesse kõigi saajate andmed (nimi, telefoninumber, sobiv pakiautomaat).

Kommentaarid

Sarnased tooted