• 100% Vegan
  • Palju sooduspakkumisi!
  • RoheValik on meie suure rõõmu ja südamega tehtud :)

Warrior Blend "Marjad", SunWarrior, 750g, BIO

34,99 € 39,95 €

53,27 €/Kg 53,27 €/Kg

Taimse valgu järgmine põlvkond on käes, murdes läbi teiste valgupulbrite piirangud. Warrior Blend on kergesti seeditav, toitainetega täidetud supertoit, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma tervist ja vormi parandada.

Seejärel liituvad kookospähkli keskmise ahelaga triglütseriidid selle dünaamilise sulandiga, et luua ainulaadne taimsete valkude aminohapete profiil, mis sisaldab arginiini, lüsiini, leutsiini ja hargnenud ahelaga aminohappeid.

 

Kaubamärk:
Laoseis: 2
Tarneaeg: 0-3 päeva

Warriori segu ühendab mitmete rikkalike valguallikate jõu üheks sujuvaks, suurepärase maitsega valemiks, mis on ülekaalukalt parem kui üksikud komponendid. Kookospähkli keskmise ahelaga triglütseriidid toimivad koos teiste koostisosadega sünergistlikult, luues ainulaadse veganvalgu, mis on erakordselt rikas aminohapete ja BCAA-de poolest.

NELI VÕIMAST KOOSTISOSA AKTIIVSETE ELUVIISIDE UURIMISEKS JA KÜTUSEKÜSIMUSEKS
superfood-bundle.jpg
Warrior Blend ühendab ja mitmekordistab mitmete rikkalike valguallikate võimsuse üheks sujuvaks suurepärase maitsega valemiks, mis on ülimalt parem kui üksikud komponendid. Kookospähkli keskmise ahelaga triglütseriidid liituvad seejärel selle dünaamilise sulandiga, et luua ainulaadne taimset valku, millel on täielik aminohapete profiil, mis on erakordselt rikas arginiini, lüsiini, leutsiini ja hargnenud ahelaga aminohapete poolest.

Taimse valgu järgmine põlvkond on käes, murdes läbi teiste valgupulbrite piirangud. Warrior Blend on kergesti seeditav, toitainetega täidetud supertoit, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma tervist ja vormi parandada. Kas pole kindel, milline valk teile sobib või miks meil seda nii palju on? VÕRDLE KÕIKI MEIE VALKU SIIN!

Kollane hernes (kääritatud)
Madala kalorsusega, rohkesti kiudaineid sisaldav täielik aminohapete profiilvalk koos märkimisväärse koguse BCAA -dega. Hernese valk aitab ehitada ja säilitada lahja lihasmassi, mis suurendab ainevahetust ja põletab rasva.

Goji Berry
Need erksad marjad on üks väheseid puuvilju, mis sisaldavad kõiki asendamatuid aminohappeid. Goji marjad on toitaineterikas supertoit, mis annab terava maitsega antioksüdante, vitamiine ja karotenoide.

Kanepiseeme
Täielik kiuline valk, mis sisaldab aineid metaboolsete ensüümide jaoks. See supertoit sisaldab palju oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid (suhe 3: 1), mis toetavad südant ja immuunsüsteemi. Kanep sisaldab loomulikult vitamiine ja mineraalaineid, on kergesti seeditav ja imendub kiiresti, mis annab kiire energia.

Kookospähkel
Kookospähklid sisaldavad asendamatuid rasvhappeid, mida leidub just õiges koguses, et neid energiana põletada, mitte rasvana säilitada. MCT -d aitavad toetada ka tervet põletikulist vastust, tugevdavad immuunsüsteemi ja suurendavad lihaste taastumist pärast treeningut.

teraviljavaba.png
TEERAVABA, KETO & PALEO SÕBRALIK
treening.png
ENNE JA POSTITÖÖ
superfoods.png
SUPERTOIDUD JA ANTIOKSIDANDID
aminohapped.png
HARUAHTA AMINOHAPPED (BCAA)
mcts.png
ENERGISEERIVAD MCT -d

Kommentaarid

Sarnased tooted