• LADU TÜHJAKS!
  • VÄGA PALJU SOODUSPAKKUMISI!
  • JÄTKUB KIIREMATELE!

Soolestiku tervis mõjutab meie tuju rohkem kui me arvatagi oskame

17.02.2021 / 0 kommentaari
Soolestiku tervis mõjutab meie tuju rohkem kui me arvatagi oskame

Kui inimene pole ise depressiooni ega ärevust kogenud, võib ta arvata, et need on lihtsalt esimese maailma probleemid. Depressiooni kui sellist justkui ei eksisteerinud kui tegelesime veel puude lõhkumise ja lehmade lüpsmisega. Mingis mõttes hullumeelne, kuid sellised uskumused peavad vahel paika.

Vaimse tervise probleemid on tänapäeval ühed peamised probleemid. Vastupidi üldlevinud arvamusele, ei põhjusta neid tihtipeale elus tehtud valikute rohkus, edu saavutamine, meedia surve või muud välised probleemid.

Väga tihti ja suuremal määral on see hoopis sisemine probleem - täpsemalt soolte probleem. See, mis meil soolestikus toimub, mõjutab seda, kas me oleme õnnelikud või kurvad, rahulolevad või ärevad.

 

 

Sooled – meie teine “aju”

Meie soolte tervis, soolestiku bakteritüved ja nende heaolu mängivad aju ja närvisüsteemi töös olulist rolli.

Umbes 90% serotoniinist toodetakse meie soolestikus, juhul kui meie sooled ja bakterid toimivad normaalselt.

Soolestik on lisaks ajule meie keha üks peamisi närvikeskusi ning on vaguse närvi kaudu ühenduses meie ajuga. Näiteks kui soolestikus on põletik, siis saadab aju sõnumi vereringe, soolestiku skreteeritud neuropeptiidide ja neurotransmitterite kaudu ning reageerib sellele, vabastades rohkem põletikku ja stressihormoone ning neurotransmittereid, mis halvendavad veelgi rohkem seda negatiivset tsüklit.

See reaktsioon halvendab meie meeleolu ja kui see krooniliseks muutub, siis võib see põhjustada pikaajalist depressiooni.

 


Kuidas parandada soolestiku ja meele heaolu?

Soolebakterid mängivad meie soolestiku ja meele heaolu suhtes olulist rolli. Sageli arvatakse, et see tähendab, et sinna tuleks valada suures koguses piimhappebaktereid või probiootikume kultiveeritud(hapude) toodete ja bakteriaalsete toidulisandite kujul.

Kui soolestikus on näiteks põletik, lekkiva soole sündroom, Crohni tõbi või tsöliaakia, siis pole lahendus piimhappebakterite tarbimine.

Tegelikult on ülalnimetatud tegevus isegi kahjulik, sest kui peensoole limaskesta lahjendatakse või kahjustatakse, võivad bakterid vereringesse sattuda ja kaasa tuua ettearvamatuid tagajärgi.

Selle asemel tuleks tegeleda hoopis probleemi algpõhjusega, milleks on probleeme põhjustavate ainete, nagu gluteeni, kunstlike magusainete, homogeenitud piima ja toiduainetööstuses kasutatavate kemikaalide(nt paksendajate/emulgaatorite) kõrvaldamine ja mitte juurde tarbimine.

 


Halb välja – hea sisse!

Selle asemel, et süüa mikrolaineahjus soojendatud toitu või kiirtoitu, peaksime hoopis sööma rikkalikult erinevaid köögivilju ja toitu, mis sisaldab palju töötlemata rasva ja valku. Eelistage alati pigem puhast võid ja koort, mitte kunstlikult magustatud vähese rasvasisaldusega tooteid, eelistage köögivilju, juurikaid ja marju mitte nisu, suhkrut ja muid jummi-gummi-jama, eelistage alati pigem värsket kala ja liha.

Lisaks tuleks tarbida aineid, mis toetavad sooletrakti tervist ja bakteritüve heaolu. Neid aineid nimetatakse prebiootikumideks ja need on kiudainerikkad toitained ja toidulisandid. Lisaks sialdavad need “puuduvat lüli” – polüfenoolseid humiinained nagu nt Black Stuff.

Teoreetiliselt võiks samu aineid saada ka soode ja metsatiikide huumusrikka vee joomisega, kuid sama koguse toimainete saamiseks ning ilma bakteriaalse ja parasiitilise saastumise ohuta tuleks seda ämbritäie kaupa tarbida. Ilmselt mitte kõige praktilisem variant.

Kui soolestik on rahunenud, eemaldades toidust ärritajad ja lisades humiinseid/prebiootilisi aineid, peaksite piimhappebakterid kasutusele võtma alles nüüd, muidugi juhul kui tunnete, et neid on üldse vaja. Kui ülaltoodud muudatusi ei tehta, siis on bakteriaalsete toidulisandite tarbimine ainult sümptomi ebamäärane plaastriravi, mitte probleemi algpõhjusega tegelemine.

 


Uue kursi valimine

Kui teil on olnud depression, ärevus või muud sarnased probleemid ning samal ajal ka probleemid soolestikuga, siis jälgige oma vaimset seisundit, kui teie soolestiku seisund paraneb Black Stuff tarbides.

Kas olete leidnud jälle oma elu mõtte? Või tunnete end jälle “normaalsena”?

Loodame, et saate neile küsimustele vastata kui olete juba mõned kuud Black Stuffi tarbinud.

Tegelikult kuuleme seda kogu aeg. Inimesed, kellel on varem olnud sooleprobleeme, on meile öelnud, et tunnevad end nüüd ka vaimselt suurepäraselt. Seega proovi ka ise ja saa teada, mida head Black Stuff Sulle teeb.

 

 

Mis on Black Stuff?


Black Stuff on aine, mis on paljude aastate jooksul läbi viidud teadusuuringute ja lõpuks puhta õnne tulemus, läbi mille leidsime viisi, kuidas kopeerida looduse protsessi tervisliku aine loomisel, mis puudulike ja halva kvaliteediga muldade tõttu meie toiduahelast puudub.


Black Stuff on looduse enda looming, mis ringleb mulla elutsüklis, et toita mullas olevaid õigeid mikroobe ja baktereid, sidudes mikroelemente rakutasandil hõlpsasti imenduval kujul.


Uuringud on näidanud, et Black Stuff on üks tugevamaid teadaolevaid antioksüdante ja on meie toidusedeli väga oluline osa.


On tõestatud, et Black Stuff sisaldab rikkalikult polüfenoole, 11454mg / 100g!


Black Stuff on oksüdeeritud ja kääritatud ligniin, mis sisaldab kõige rohkem fulviinhapet!


Black Stuff aitab hoida teie soolestiku mikroobset keskkonda tasakaalus ning loob tingimused toitainete, antioksüdantide, rasvhapete ja mineraalide imendumiseks ja manustamiseks rakutasandil.

 

 

Miks on mul Black Stuffi vaja?

 
Kaasaegsed põllumajandustavad on mullast huumuse eemaldanud.
 
Tänapäeval on meie mullad humiinainete vaesed ja seetõttu ei saa loomad ja inimesed oma tavalisest toidust piisavas koguses humiinaineid.
 
Uuringud on näidanud, et kui mulla humiinainete protsent langeb alla 2%, siis ei suuda pinnas põllukultuuride kaudu elusorganismidele vajalikku kogust pakkuda. Huumusprotsent on näiteks Indias 0,4%, Mehhikos 0,6% ja Euroopas keskmiselt 1,6–1,9%.
 
Black Stuff on kase ja musta pässiku (chaga) ekstrakti looduslik ühend, mis sisaldab oksüdeeritud ligniinide tulemusena suures koguses humiin- ja fulviinhappeid, aga ka polüfenoole. See sisaldab patenteeritud ainet HUFULAC-i®, mis on loodud looduse enda protsessi kordamisel; kuid me leidsime viisi, kuidas looduse kulutatud tuhandete aastate asemel see tulemus kiiremini luua.
 
Täna seisame silmitsi elustiilihaigustega. See on fakt. Tüüpiline lääne elustiil koos töödeldud toiduainetega, tervislike täisväärtuslike toitude puudumine, sõltuvus ravimitest ja antibiootikumidest, alkoholi ja narkootikumide regulaarne tarvitamine, keskkonna saasteained, liiga palju füüsilist koormust või ületreeningut ning kõrge emotsionaalne ja / või füüsiline stressitase; tekitavad vabu radikaale, mis tuleb organismist välja viia.
 
Black Stuffis sisalduvad fenoolid (11454mg / 100g) sisaldavad palju antioksüdante, kaitstes nii rakumembraane kui ka rakumembraani retseptorid, neutraliseerides vabu radikaale ning reguleerides samal ajal oksüdatiivset stressi.
 
Meie praegune dilemma on võrreldav kolmejalgse tooliga, kusjuures tuntud ja tuttavad vitamiinid ja mineraalid on kaks jalga. Ilma kolmanda jalata, s.t taimsete fütokemikaalideta, see kolme jalaga tool ei seisa püsti ja rikub looduse habrast tasakaalu.
 
Fütokemikaalid stimuleerivad immuunsust ja hormonaalseid süsteeme ning on meie dieedil puuduv lüli - paljud on seda selgelt kogenud tõsiste ja mitmesuguste terviseprobleemide ilmnemisel. Black Stuff on see kolmas jalg, mille peame oma elustiiliga ühendama, et meie keha saaks püsida terve ja tasakaalus.
 
 
 

Kui kaua peaks Black Stuffi tarbima?

90-päevast kuuri tuleks korrata 2-3 korda aastas. See on minimaalne aeg, mis on vajalik keha ühe oluliseima raku, erütrotsüütide, täielikuks taastamiseks.


Kuna elame aga moodsas keskkonnas ja meid ümbritsevad paljud kahjulikud ained, näiteks toksiliste heitgaasid ja saastavad osakesed tänavatel ning ületöödeldud toit, mida me tarbime siis usume, et Black Stuff peaks olema osa meie igapäevaelust.

Praeguse igapäevase dieediga ei suuda me omastada piisavalt polüfenoole, humiinhapet ja fulviinhapet, et tagada meie keha keemiliste protsesside täielik toimimine.

 

 

Kas Black stuff tarbimisel võib esineda kõrvalnähtusid?

Black Stuff ei põhjusta koos teiste ravimitega allergilisi reaktsioone ega anafülaktilist šokki. Black Stuff ei oma embrüotoksilisi omadusi.

Kuna Black Stuffil on organismi puhastav toime, siis võivad näo- ja kaelapiirkonda ilmneda vistrikud, mis viitavad puhastusprotsessile. Black Stuff stimuleerib teie kehas olevaid "häid" mikroobe, surudes samal ajal maha "halbu". Tasakaalu saavutamise ajal võib kõhulahtisus tekkida mõneks päevaks.

 

RoheValikust leiad erinevad Black Stuff tooted, et just endale sobivaim välja valida:

 

 

Kommentaarid