• LADU TÜHJAKS!
  • VÄGA PALJU SOODUSPAKKUMISI!
  • JÄTKUB KIIREMATELE!

 

Telli oma ettevõttesse kingitused või snäkivaagnad RoheValikust. Taimne toitumine on aina tõusev trend ning tellides kingid RoheValikust näitad, et hoolid oma töötajate ja klientide tervisest ning oled looduse- ja loomasõbralik. Meilt leiad valiku, mis sobib igaühele.

 

Snäkivaagnad

Tellid ettevõttesse igakuiselt snäkke ning kulutad nende valimisele ja tellimisele väärtuslikku aega? 

 

Pakume võimalust seada üles püsikorraldus: anna meile teada oma eelarve ning toimetame sinuni iga kuu just sellise summa ulatuses tervislikke ning huvitavaid snäkke. Saatekulu eraldi ei lisandu! 

 

Püsikorralduse asemel on samadel tingimustel võimalik ka ühekordset tellimust teha. Kirjuta oma soovist info@rohevalik.ee

 

Kingitused

Ka kingituste osas pakume paindlikku lahendust: olgu need sünnipäevakingid, pisikesed rõõmupakid tähtpäevade puhul või hoopis midagi muud. Saame pakkuda nii püsikorraldust (andke vaid teada, et millal ja kuhu pakid on vaja toimetada) kui ka ühekordset teenust.

 

Kingituste rubriigist leiad mõned juba kokkupandud kingipakid ent saame aidata sul tooteid igatmoodi komplekteerida ning leiame just sinu ettevõttele sobiva lahenduse! Kõige lihtsam on kui annad meile teada oma eelarve ning paneme kokku huvitavad pakid, mis iga kingisaajat rõõmustavad.

 

Soovi korral toimetame pakid ka otse pakisaajani. (pakiautomaat/kuller)

 

Hulgimüük

Kas teil on huvi mõne meie poes leiduva toote hulgikoguste vastu? Või hoopis midagi mida poes ei ole?

Andke oma soovist teada ning me aitame teil selle ellu viia.

 

Kirjuta info@rohevalik.ee ning paneme koos kokku kõige sobivama paketi.